На горизонті нового навчального року: завершення вступу 2020

У Луцькому НТУ підходить до завершення нетипова вступна кампанія 2020. Скільки нововведень, особливостей та складнощів доводиться переживати як вступникам, так і працівникам приймальної комісії. Проте, гаряча пора поступово охолоджується, напруга спадає, а на горизонті нового навчального року видніється певна визначеність.

Як відомо, від 13 серпня у Луцькому національному технічному університеті стартував прийом заяв та документів для вступників на основі повної загальної середньої освіти та осіб, які здобули ОКР молодшого спеціаліста. Охочі вступити на магістратуру без ЗНО мали можливість подати необхідні документи із 5 серпня. Завершився термін подачі заяв для цих категорій вступників 22 серпня.

Впродовж цього часу, до роботи був активно залучений увесь науково-педагогічний склад та адміністрація Луцького НТУ. Найбільший об’єм плідної роботи традиційно припав на колектив приймальної комісії, який усіляко намагався сприяти кожному вступнику, провести максимум консультацій та полегшити процес вступу до ЗВО.

Так, у період екватору подачі документів, у Луцькому НТУ підбили перші підсумки кампанії, у результаті чого стало відомо, що до нашого ЗВО надійшло близько 5 тисяч заяв, з них біля 3 тисяч – від вступників на основі ПЗСО. Крім того, більше 900 заяв вдалося отримати на освітній ступінь «Магістр».

За проміжними результатами, Луцький НТУ виборов першість серед закладів освіти України за кількістю поданих заяв від вступників на основі ОКР «Молодший спеціаліст». За даними ЄДЕБО, станом на 19 серпня 2020 року, до нашого університету надійшла 1 301 заява.

22 серпня о 18:00 прийом документів офіційно завершився. Нині ми з гордістю можемо констатувати, що 7 455 вступників виявили бажання навчатися у Луцькому НТУ на бакалавра, а 1320 студентів прагнуть стати магістрами.

Найбільшою гордістю для нас є те, що переважна більшість абітурієнтів обирали Луцький НТУ за першим пріоритетом. Ми щиро дякуємо за довіру і робитимемо усе, аби виправдати ваші сподівання.

Однозначно, Луцький НТУ – ключ до вашого успіху!

Інформаційний відділ Луцького НТУ