Новостворена кафедра агрономії стрімко розвивається та має визначальні дати у своїй новітній історії. 30 вересня 2022 року відбулось засідання групи забезпечення ОП другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 201 Агрономія галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство.

агрономія

Присутні на обговоренні: декан ФАТЕ Кірчук Р.В.; в.о. зав.кафедри агрономії Зінчук М.І.; доцент кафедри агрономії Мерленко І.М.; проф. кафедри агрономії Шворак А.М.; ст.викл. кафедри агрономії Августинович М.Б.

Саме декан ФАТЕ Руслан Кірчук наголосив на необхідності відкриття на факультеті освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 201 Агрономія. Його підтримав чинний гарант ОП першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 201 Агрономія Ігор Мерленко.

агрономія

Запропонували створити групу забезпечення ОП другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 201 Агрономія в кількості 3-х чоловік: Зінчук М.І.. в.о. зав.кафедри агрономії; Мерленко І.М., доцент кафедри агрономії; Шворак А.М.. проф. кафедри агрономії.

Гарантом рекомендували Мерленка Ігоря Михайловича, який має досвід роботи в акредитації ОП першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 201 Агрономія та відповідну базову освіту за спеціальністю вчений агроном. На розгляд був представлений проект ОП.

20 жовтня 2022 року відбулось розширене засідання групи забезпечення ОП другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 201 Агрономія галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство, на яке були запрошені: Кірчук Р.В.. декан ФАТЕ; Августинович М.Б.. ст. викл. кафедри агрономії; Гаврилюк В.А., директор Поліської дослідної станції ННЦ «Інститут грунтознавства і  агрохімії ім. О.Н.Соколовського»;  Бортнік А.М., директор ДУ Волинської філії «Інститут охорони грунтів України», а також здобувачі 3 та 4 курсу спеціальності агрономія Зінич Олександр та Жук Максим.

агрономіяагрономія

На засіданні обговорили проект ОП другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 201 Агрономія галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство.

Представники роботодавців Гаврилюк В.А. та Бортнік А.М. і здобувачі запропонували своє бачення освітньої програми та внесли певні пропозиції щодо деяких ОК.

Члени групи забезпечення (Мерленко І.М.,Зінчук М.І.,Шворак А.М.) врахували частину поправок до ОП та попросили гаранта розмістити проект ОП на сайті ЛНТУ для ознайомлення та громадського обговорення.

Далі буде…

Кафедра агрономії