На кафедрі фізичної культури, спорту та здоров’я відбулися захисти кваліфікаційних робіт та атестаційний іспит здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня ОП «Фізична культура і спорт» спеціальності 017 Фізична культура і спорт денної та заочної форм навчання.

Здобувачі вищої освіти презентували цікаві та змістовні кваліфікаційні роботи. Під час захисту вони мали змогу продемонструвати набуті за час навчання практичні знання та компетентності, які необхідні їм для успішного здійснення професійної діяльності.

спортспорт

«Захисти наукових робіт для магістрів спеціальності 017 «Фізична культура та спорт» ЛНТУ – впевнений крок у подальше професійне майбутнє, шанс скористатися отриманими знаннями та навичками на повну!  Популяризуючи заняття фізичними активностями серед сучасної молоді та розвиваючи потужну інфраструктуру рідного міста, спільними зусиллями зробимо Луцьк «спортивною столицею»! Сподіваємося, що наш досвід, ваша молодість, завзятість та наполегливість стануть успішною передумовою динамічного розвитку фізичної культури та спорту на теренах Волинської області», – побажали члени екзаменаційної комісії та гарант ОП Сергій Савчук.

спортспорт

Попри все, ми тримаємося,  віримо і дякуємо ЗСУ за можливість жити, вчитися і представити свої випускні кваліфікаційні роботи магістра до захисту та скласти атестаційний іспит.

Вітаємо наших випускників та бажаємо міцного здоров’я, сили духу, витримки і віри, оптимізму, подальшого професійного зростання та особистісного розвитку на користь нашої держави!

спорт

Кафедра фізичної культури, спорту та здоровʼя