На кафедрі інженерії програмного забезпечення започатковано роботу Всеукраїнського постійно діючого науково-технічного семінару «Шеннонівські читання» (Shannon readings). Проводиться захід один раз на місяць.

ІпзІпз

Метою семінару є надання платформи вченим для представлення своїх досліджень та наукових результатів у галузі передових комп’ютерних інформаційних технологій; обмін передовими ідеями та результатами досліджень.

ІпзІпз

Науковий керівник семінару – академік АН прикладної радіоелектроніки, д.т.н., професор Заяць В.М. Вчений секретар семінару – завідувач кафедри комп’ютерних наук та прикладної математики НУВГП, д.т.н., професор Турбал Ю.В.

25 листопада відбулася чергова зустріч науковців з Луцького національного технічного університету, Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), Львівського національного університету ім. Івана Франка та ін.

ІпзІпзІпз

З доповіддю на тему «Сучасні підходи до викладання дисциплін програмної інженерії та комп’ютерних наук» виступила завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення Наталія Ліщина.

Наприкінці відбулося обговорення доповіді науковцями. Колеги зауважили на проведеному ґрунтовному аналізі доповідачки за зазначеною тематикою.

Кафедра ІПЗ