В рамках реалізації пріоритетних напрямів співпраці Луцького національного технічного університету з Головним управління Держпродспоживслужби у Волинській області була проведена спільна лекція для студентів та інших учасників навчального процесу.

Головна мета зустрічі: інформування про шкідливі наслідки для здоров’я від куріння тютюнових виробів чи інших способів їх вживання.

МаркетингМаркетинг

Під час зустрічі із студентами спеціальності «Маркетинг» головна спеціалістка сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю Тетяна Гвоздецька розповіла про шкоду для здоров’я не лише від тютюнових виробів, а й предметів, пов’язаних з їх вживанням, трав’яних виробів для куріння, електронних сигарет, заправних контейнерів, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, які становлять загрозу не лише для життя людини, а й навколишнього середовища.

МаркетингМаркетинг

Спеціалістка наголосила, що в сучасному суспільстві куріння є поширеною шкідливою звичкою серед різних груп населення, відтак, покращення інформування про ризики і шкідливі наслідки для здоров’я людини куріння тютюнових виробів чи інших способів їх вживання – є важливим методом запобігання численним негативним впливам.

Окремо було наголошено на дію заборони паління в навчальних закладах, на їхній території і у громадських місцях, про способи інформування щодо цих заборон згідно вимог чинного законодавства.

Олег Ковальчук, кафедра маркетингу