На ректораті ЛНТУ обговорили розвиток та перспективи університету в умовах війни

3 травня, в Луцькому національному технічному університеті відбулося відкрите засідання ректорату за участі завідувачів кафедр та гарантів освітніх програм. Основними питаннями для обговорення були: якість та організація освітнього процесу; кадрове забезпечення; документообіг; вступна кампанія, ін.

ФотоФОТО

Відтак, ректор ЛНТУ Ірина Вахович виступила перед колективом із мотивуючою доповіддю щодо функціонування університету в умовах війни та розповіла про шляхи розвитку освітньої сфери у регіоні.

ФОТО

Потому, проректор із НПР та забезпечення якості освіти Оксана Ляшенко презентувала успіхи ЛНТУ щодо впровадження програмного забезпечення АСУ ВНЗ. Призначення даної програми – підвищення ефективності управління навчальними закладами та спростити роботу співробітників ЗВО. За словами Ляшенко, колектив ЛНТУ уже ознайомлений із принципами функціонування АСУ та успішно здійснює наповнення розділів програмного забезпечення.

ФОТОФОТО

ФОТО

Підсумувала зустріч проректор із НПР та партнерства Надія Ковальчук. Вона окреслила особливості вступної кампанії 2022 та розповіла про діючі можливості академічної мобільності для студентів і викладачів ЛНТУ.