Луцький національний технічний університет радо вітав у своїх стінах здобувачів з Географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Студенти Студенти

У вуличному лекторії здобувачі мали можливість поспілкуватися та обмінятися досвідом. Представили презентації, в яких була зображена пророблена робота, включаючи різноманітні заходи, проекти та зустрічі, а також більш детальну інформацію про університет, досягнення та потенціал. Обговорювали свої майбутні плани та проєкти. Влаштували психологічний тренінг.

Студенти Студенти Студенти

Після цього студенти ЛНТУ провели екскурсію корпусами для гостей з КНУ.

Гості з КНУ були вражені сучасними навчальними аудиторіями, а також теплою атмосферою, що панує серед здобувачів. Ця зустріч стала не лише можливістю для обміну знаннями та досвідом, а й сприяла зміцненню дружби та співпраці між двома видатними освітніми закладами.

Студенти Студенти Студенти Студенти

Студентська рада та студпрофком ЛНТУ