Луцький національний технічний університет радо вітав у своїх стінах здобувачів з Географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
![Студенти](/sites/default/files/inline-images/IMG_3464.jpeg)
![Студенти](/sites/default/files/inline-images/IMG_3465.jpeg)
У вуличному лекторії здобувачі мали можливість поспілкуватися та обмінятися досвідом. Представили презентації, в яких була зображена пророблена робота, включаючи різноманітні заходи, проекти та зустрічі, а також більш детальну інформацію про університет, досягнення та потенціал. Обговорювали свої майбутні плани та проєкти. Влаштували психологічний тренінг.
![Студенти](/sites/default/files/inline-images/IMG_3466.jpeg)
![Студенти](/sites/default/files/inline-images/IMG_3467.jpeg)
![Студенти](/sites/default/files/inline-images/IMG_3468.jpeg)
Після цього студенти ЛНТУ провели екскурсію корпусами для гостей з КНУ.
Гості з КНУ були вражені сучасними навчальними аудиторіями, а також теплою атмосферою, що панує серед здобувачів. Ця зустріч стала не лише можливістю для обміну знаннями та досвідом, а й сприяла зміцненню дружби та співпраці між двома видатними освітніми закладами.
![Студенти](/sites/default/files/inline-images/IMG_3472.jpeg)
![Студенти](/sites/default/files/inline-images/IMG_3471.jpeg)
![Студенти](/sites/default/files/inline-images/IMG_3470.jpeg)
![Студенти](/sites/default/files/inline-images/IMG_3469.jpeg)
Студентська рада та студпрофком ЛНТУ