Наближаємо перемогу: результати стратегічної формули «наука-бізнес-влада» ЛНТУ

У Луцькому національному технічному університеті відбулася чергова передача бронежилетів, створених спільними зусиллями представників бізнесу, органів влади та працівників ЛНТУ. Так, близько сотні одиниць захисного спорядження було передано на баланс Волинського обласного військового комісаріату.

ФОТО

Під час передачі ректор ЛНТУ Ірина Вахович запросила представників усіх дотичних до патріотичної справи організацій. Серед них: голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, директор Волинської фондової компанії Олександр Спященко та доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я ЛНТУ Сергій Савчук.

ФОТО

Як зазначила під час передачі бронежелетів Ірина Вахович, синергія наука-бізнес-влада має надзвичайно потужну силу у розвитку нашої держави та подальшій її відбудові: «У перші дні повномасштабного вторгнення ми не розгубились, а згуртувались заради спільної мети та перемоги України. Це чудовий приклад результативної співпраці. Сподіваюсь, і надалі формула «наука-бізнес-влада» забезпечить відновлення і розвиток кожного регіону нашої незламної країни».