Напередодні новорічно-різдвяних свят в ЛНТУ відбулося засідання вченої ради. Особливого настрою робочому засіданню надала приємна місія – вручення відзнак науковцям університету.

Найпочеснішою винагородою дня стало вручення нагрудного знаку від Міністра освіти і науки України за наукові й освітні досягнення ректору ЛНТУ Ірині Вахович. Нагороду ректору передав проректор з НПР та досліджень Олег Заболотний, побажавши очільниці ЗВО подальших звершень і реалізації усіх мрій та планів.

вчена радавчена рада

Крім того, подяку від Міністра освіти і науки за проведення експертизи проектів, проміжних та анотованих звітів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених вручили доктору технічних наук, декану факультету митної справи, матеріалів та технологій Валентині Ткачук.

вчена рада

Атестати професорів цього дня отримали Світлана Ягелюк (кафедра товарознавства та експертизи в митній справі) і Олег Кузьмак (кафедра маркетингу). Атестат старшого дослідника отримала Тетяна Головенко (кафедра технологій легкої промисловості), а також атестати доцентів вручили Миколі Поліщуку (кафедра компютерної інженерії та кібербезпеки), Сергію Ужегову (кафедра будівництва та цивільної інженерії) і Оксані Садовій (кафедра матеріалознавства).

Вітаємо наших науковців і бажаємо лише приємностей у новому році і подальших професійних та особистих успіхів.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції