Війна увійшла в домівки кожного українця: нещадно і болюче, зі сльозами та втратами, із ненавистю та жорстокістю. Але водночас, біда робить нас сильнішими, ми гуртуємось та здобуваємо перемоги, ми стійко витримуємо випробування, допомагаємо один одному, із відчайдушністю та непохитною вірою відстоюємо власний мир на власній землі і до останнього боремося за свободу. Ніколи нас не зрозуміють люди, які вважають себе «маленькими», «непричетними» до жорстоких вказівок влади, бо вони не знають, що таке справжня єдність, щира любов, взаємопідтримка та розуміння. Сила українців завжди полягала у єднанні і завжди наші перемоги досягаються завдяки згуртованості нашого народу!

Через нещадність російських окупантів та вбивць, мільйони українців залишилися без домівок, втратили рідних та близьких, позбулися елементарних умов життя, навіки будучи із пораненими серцями та душами. Тисячі волонтерів по всій країні, намагаються допомогти землякам усім, чим можливо: збирати харчі, одяг, засоби гігієни, крізь постріли довозити допомогу у гарячі точки, зігрівати піклуванням та турботою, берегти діток, що потрапили у небезпеку.

Луцький національний технічний університет пишається згуртованістю колективу і тією підтримкою, якою кожен з нас ділиться із постраждалими, внаслідок війни. Будучи у тилу, ми робимо усе можливе, аби врятувати нашу країну і наших людей. Щодня збираємо кошти і необхідні речі для українців, для славних воїнів ЗСУ та тероборони, закуповуємо необхідне обладнання і матеріали, куруємо логістику, аби найважливіше дійшло до наших людей. Це посилена щоденна робота, до якої причетний кожен із нас. Ця публікація не зможе вмістити усіх тих людей, яким ми щиро вдячні за підтримку, бо їх надзвичайно багато. Але ми висловлюємо глибоку вдячність і шану усім людям, які гордо звуться волонтерами, бо усі вони спільно здобувають мир на нашій землі і підтримують кожного українця!

Волонтери ЛНТУ працюють одразу у кількох напрямках допомоги, це логістика, збір харчів, медикаментів та необхідних речей для бійців та постраждалих громадян, пошиття амуніції, забезпечення харчуванням переміщених осіб та військових, виготовлення маскувальних сіток та «бандера-смузі» і багато-багато іншого.

Знайомтесь, волонтери ЛНТУ!

волонтерствоволонтерство