Наші бійці щодня потребують підтримки!

Волинська обласна організація української спілки ветеранів Афганістану є ініціатором численних благодійних марафонів і проектів різного спрямування, в тому числі акцій на підтримку бійців АТО.

Волонтер від спілки Олександра Фальчук наголошує на необхідності проведення благодійних аукціонів, зазначаючи, що бійці, які перебувають у зоні АТО, постійно потребують нашої допомоги.

До своєї діяльності представники цієї організації час від часу залучають студентів факультету обліку та фінансів. Так, 26 березня 2015 року студенти факультету впродовж дня в магазині «Епіцентр» роздавали листівки-нагадування з переліком потрібних речей для бійців АТО. Перелік включав: берци; військову форму; теплий одяг (кофти, в’язані носки, шапки, куртки); термобілизну; стрейч-плівку; скотч; мішки; миючі засоби; засоби для гоління; туалетний папір; каву в стіках та натуральну каву; чай; шоколад; згущене молоко; цукерки; м’ясні та овочеві консерви; каші, супи консервовані; законсервоване варення; протизастудні ліки тощо.

Підтримка та допомога нашим захисникам, які відстоюють суверенітет держави, необхідні у будь-яких формах. Людяність і милосердя повинні щодня знаходити своє втілення у наших ділах.

Наталія Корецька,
заступник декана