20-22 березня, у змішаному, очно-дистанційному форматі, в Одесі, на базі Одеського державного екологічного університету, відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу наукових робіт студентів зі спеціальності «Науки про Землю» (гідрометеорологія). Захід проходив під егідою МОН України, на підставі листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за № 21/08-1948 від 06.11.2023 року.

До числа 26 фіналістів конкурсу увійшли дві студентки ОП Екологія Луцького національного технічного університету: Гусар Олександра (ЕОС-21, здобувачка ОП Екологія, бакалавр) та Михайлюк Вероніка (ЕОСм-11, здобувачка ОП Екологія, магістр). Дівчата виконали свої наукові дослідження під керівництвом доцентки Віталіни Федонюк, багаторічного керівника наукового гуртка «Екобезпека Полісся», що діє на ФАТЕ на кафедрі екології.

Екологія Екологія

В результаті захистів, які проходили у форматі наукової конференції у змішаному режимі 21 - 22 березня, Гусар Олександра здобула призове третє місце з роботою «Аналіз динаміки хмарності в межах Волинської області України у 2010 – 2021 рр.», посівши 5 місце в рейтингу за оцінками журі та розділивши цю почесну відзнаку з студентами Київського національного університету ім. Тараса Шевченка і Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

Екологія Екологія Екологія Екологія

Вероніка Михайлюк з роботою «Аналіз регіональних проявів змін клімату та їх впливу на біоту у Черемському природному заповіднику» посіла 13 місце у фінальному рейтингу Всеукраїнського конкурсу наукових робіт і була нагороджена Відзнакою журі «За високий науковий рівень».

Екологія Екологія

Детально з роботами учасників та підсумками Всеукраїнського конкурсу можна ознайомитися на сайті ОДЕУ за посиланням:

Вітаємо наших студенток та їхнього наукового керівника Віталіну Федонюк і бажаємо подальших успіхів і плідної наукової праці!

Кафедра екології