12 вересня 2023 року відбулася онлайн-зустріч магістрів спеціальності 015.39 Професійна освіта (цифрові технології) із гарантом освітньої програми професором Ольгою Гулай та завідувачем кафедри цифрових освітніх технологій доцентом Віталієм Кабаком. Метою зустрічі було ознайомлення магістрів із змістом освітньої програми, особливостями навчання у магістратурі ЛНТУ та стратегією вибору дисциплін.

ЦОТЦОТ

Ольга Гулай проінформувала здобувачів освіти про структуру та зміст освітньої програми, виокремила загальні та спеціальні компетентності, на формування яких вона спрямована.

ЦОТ

Разом детально проаналізували структурно-логічну схему освітньої програми, яка є своєрідною дорожньою картою здобувача на шляху до диплому магістра. Вагому частку становлять вибіркові дисципліни, про вибір яких говорили у другій частині зустрічі.

ЦОТ

Завідувач кафедри цифрових освітніх технологій, а також куратор групи ПОм-11, доцент Віталій Кабак детально розповів про стратегію вибору дисциплін ЛНТУ та її особливості у 2023/2024 н.р. Завдяки презентації здобувачі зрозуміли алгоритм вибору у власних електронних кабінетах. Наголошено, що силабуси усіх вибіркових дисциплін знаходяться на платформі Moodle, що дозволяє ознайомитися із змістом і особливостями загальних та професійних освітніх компонент.

ЦОТ

На завершення зустрічі Ольга Гулай та Віталій Кабак відповіли на запитання здобувачів і побажали їм успішно сформувати власну траєкторію навчання та реалізувати її!

Професор, Ольга Гулай