Відповідно до наказу МОН, Лук'янчук Юрій Анатолійович, кандидат технічних наук, доцент кафедри "Комп'ютерні науки" Луцького національного технічного університету, включений до переліку українських експертів Міністерства освіти і науки України для проведення наукової та науково-технічної експертизи об'єктів у сфері наукової та науково-технічної діяльності.

Науковий напрямок: "Розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки".

науковець

Це досягнення є значним визнанням професійних здобутків Юрія Лук’янчука та підвищує рейтинг Луцького національного технічного університету. Варто відзначити, що Лук'янчук Юрій є єдиним представником ЛНТУ, який увійшов до складу українських експертів з даного напряму, що підкреслює високий рівень підготовки та компетенції нашого викладацького складу.

Участь Юрія Лук’янчука у науково-технічних експертизах сприятиме подальшому розвитку та визнанню університету на національному та міжнародному рівнях. Це також відкриває нові можливості для співпраці з іншими науковими установами для ЛНТУ.

Луцький національний технічний університет завжди прагне до розвитку і вдосконалення наукової діяльності, і такі досягнення наших викладачів є свідченням високої якості освіти та досліджень, які проводяться в нашому закладі. Ми впевнені, що спільними зусиллями  зможемо досягти ще більших висот.

Бажаємо подальших успіхів Юрію Анатолійовичу у науковій та викладацькій діяльності!