Сьогодні, 15 грудня, відбулося спільне засідання студентських наукових гуртків кафедри соціогуманітарних технологій «Соціально-історичні виміри суспільства» (керівник: доц. Піменова О.О.),  «Психолого-педагогічні студії» (керівник: доц. Полухтович Т.Г.) та кафедри права «Правничий клуб» (керівник: доц. Щербюк Н.Ю.). На ньому гуртківці презентували свої наукові напрацювання для участі у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

наукові гуртки

Особливо хотілося б відмітити роботи студентів: Плісік Ірини «Правове регулювання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям» (науковий керівник: доц. Щербюк Н.Ю.), Артисюк Ірини «Соціальні стандарти як основа соціальної роботи в Україні» (науковий керівник: доц. Щербюк Н.Ю.), Приступи Анни «Забезпечення доступності об’єктів міської інфраструктури для маломобільних груп населення» (науковий керівник: доц. Жук О.М.), Гучек Анастасії «Довіра як ресурс соціально-політичного розвитку в умовах пандемії COVID-19»  (науковий керівник: доц. Піменова О.О.).

Варто відзначити, що усі роботи виконані на належному науковому рівні, пройшли апробацію на Всеукраїнських та Міжнародних конференціях, а також публікаціях статей, в тому числі в Студентському науковому віснику Луцького НТУ.

На засіданні були присутні учасники гуртків, а також викладачі двох кафедр.

Доцент кафедри права Щербюк Н.Ю.,

доцент кафедри соціогуманітарних технологій Піменова О.О.