21–23 листопада 2023 року був проведений 10-й Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології», який відбудеться у місті Івано-Франківськ у форматі офлайн.

Ключова тема Форуму 2023 року: «Перші практичні дії та проблемні питання реалізації Закону України  «Про управління відходами».

АгрономіяАгрономія

Організатор Форуму: Всеукраїнська екологічна ліга Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології» десять років поспіль (2013-2023рр.) є суспільною платформою для обговорення нагальних проблем у сфері поводження з відходами, вироблення рішень та впровадження практик, які відповідають європейським правилам і стандартам.

Форум проходив в приміщенні Університету Короля Данила (м.Івано –Франківськ).

АгрономіяАгрономія

На Форумі приїхав та виступав Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець

НПП кафедри агрономії ЛНТУ взяли активну участь в роботі Форуму, адже одним із напрямків наукової роботи є використання відходів агропромислового комплексу. Представником на форму був к.с/г.н., доцент кафедри агрономії Ігор Мерленко з доповіддю: «Пташиний послід: небезпечні відходи чи сировина для виготовлення цінних добрив», яка написана у співавторстві з м.н.с. Ніною Мерленко (Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща», м.Ківерці); Марією Августинович к. с.-г. н., доцент кафедри агрономії ЛНТУ); Світланою Дяків, к. б.н., асистент кафедри агрономії ЛНТУ).

АгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономія

Учасники Форуму (біля 300 осіб та близько 600  - в режимі on-line) запропонували ряд важливих звернень та ухвал  до  ВРУ, КМУ, Міндовкілля, Міністерства освіти та науки, обласних державних адміністрацій.

Кафедра агрономії