Транскордонне співробітництво з країнами Євросоюзу на сьогодні як ніколи актуальне, адже перед українцями постає чимало супутніх проблем пов’язаних з наслідками ведення воєнних дій на території нашої держави.

Основними положеннями для співпраці є ряд ключових пріоритетів, зокрема: довкілля, здоров’я, туризм, співробітництво та кордони.

Агрономія

Днями НПП кафедри агрономії взяли участь у семінарі «Основи роботи з проєктами» в рамках Програми Interreg NEXT Польща – Україна 2021–2027, який проводився Волинською обласною військовою адміністрацією.

Метою заходу було залучення провідних фахівців та науковців різних галузей до написання та подання проєктів щодо покращення економічного та екологічного благополуччя України.

АгрономіяАгрономія

Присутні прослухали доповідь від представників львівського офісу програми «Україна-Польща 2021-2027», які закцентували увагу на основних етапах написання та подання проєктів в рамках польсько-української співпраці та чіткості планування дій з метою досягнення конкретних цілей в обмежений період часу і в рамках певного бюджету.

Агрономія

Науковці кафедри агрономії активно працюють над розробкою актуальних агроекологічних тематик з метою подальшої участі в даній грантовій програмі.

Кафедра агрономії