28 квітня на базі кафедри інженерії програмного забезпечення ЛНТУ відбулося чергове засідання Всеукраїнського постійно діючого науково-технічного семінару «Шеннонівські читання» (Shannon readings). Роботу семінару  в ЛНТУ започаткував професор кафедри інженерії програмного забезпечення Заяць Василь Михайлович

Співорганізаторами семінару є Національний університет водного господарства та природокористування, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Львівський національний університет ім. І. Франка та Національний університет «Львівська політехніка».

ФКІТ

Захід проводиться з метою презентації та популяризації наукових здобутків учених, налагодження співпраці між науковцями та обміну досвідом у різних сферах.

На семінарі були представлені цікаві та актуальні доповіді академіка НАНУ, д.т.н., професора, ректора НТУУ «КПІ»  Згуровського Михайла Захаровича на тему «Сучасні інструменти і методи штучного інтелекту  і їх застосування», та  к.фіз.-мат.н., доцента  НУ «ЛП» Рибицької Ольги Мар'янівни на тему «Нечіткі експертні системи інтерпретації та прогнозування складних соціально-економічних процесів».

ФКІТ

Академік Згуровський М.З. ознайомив з досягненнями наукової школи КПІ в галузі застосування штучного інтелекту, зокрема дослідженнями в сфері прогнозного моделювання та передбачення виникнення пандемій та їх впливу  на економіку  та суспільство України.

ФКІТ

Щиро дякуємо доповідачам та усім учасникам семінару. Сподіваємося на подальшу та плідну співпрацю для розвитку української науки та інновацій!

Кафедра ІПЗ