Науковці ЛНТУ взяли участь в навчальному візиті до Португалії в рамках проекту Industry 4.0

індустрія 4.0

7-10 червня 2022 року представники Луцького національного технічного університету взяли участь у навчальному візиті в рамках проекту «Посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0 в Грузії та Україні» за програмою Erasmus+ КА2 CBHE: 2020 – 2023, в Інженерній школі Політехніки Порту, м. Порту, Португалія.

foto

Метою навчального візиту, власне і проекту, є посилення ролі вищих навчальних закладів у сприянні промисловим перетворенням в Україні відповідно до Індустрії 4.0. В рамках даного проекту відбулись різноманітні заходи: онлайн тренінги, семінари, навчання від компанії “Фесто” та здійснено закупівлю сучасного навчального лабораторного комплексу, завдяки чому відкрито сучасну лабораторію Smart Factory Lab в ЛНТУ.

foto

Академічний персонал Луцького НТУ, відповідно до умов проекту, представляла команда в складі: завідувача кафедри матеріалознавства, координатора проекту, к. т. н., доцента Миколи Мельничука; завідувачки кафедри менеджменту, д. е. н., професорки Наталії Вавдіюк; к. т. н., доцентки кафедри матеріалознавства Наталії Зайчук; к. т. н., ст. викладачки кафедри матеріалознавства Вікторії Малець.

fotofoto

Окрім команди Луцького НТУ, в роботі навчального візиту взяли участь ще університетські команди з України, Грузії, Португалії, Швеції, Бельгії та інших країн.

Реалізація навчального візиту в рамках проекту за програмою Erasmus+ КА2 CBHE: 2020 – 2023, організованого Інженерною школою Політехніки Порту, м. Порту, Португалія, дозволяє забезпечити умови для подальшого розвитку освітньої та наукової комунікації; мобільності студентів і науковців; дистанційного навчання; спільних публікацій та рецензування наукових досліджень; створення наукових і виробничих лабораторій із впровадженням  систем автоматизації підприємств; перейняття та запровадження перспективних освітніх інструментів для інженерної освіти в контексті Індустрії 4.0, створення умов для співпраці університетів та підприємств в галузі освіти та навчання впродовж життя, підприємництві інженерів та навчанні менеджерів задля реалізації викликів Індустрії 4.0.

fotofoto

Окрім цього, за результатами навчального візиту планується проведення семінару для викладачів ЛНТУ та зацікавлених представників підприємств міста з обговоренням завдань та викликів пов'язаних з Індустрією 4.0.