У стінах ЛНТУ відбулися збори трудового колективу. Розпочалося засідання із приємної місії – вручення дипломів та подяк науковцям ЛНТУ.

Ректор ЛНТУ Ірина Вахович вручила почесні відзнаки колегам та побажала їм натхнення на подальші здобутки й максимальну реалізацію творчого й наукового потенціалу в уже мирній та процвітаючій Україні.

врученнявручення

Відтак, почесну грамоту Міністерства освіти і науки України отримав завідувач кафедри аграрної інженерії ім. проф. Г. А. Хайліса Володимир Федорович Дідух; подякою МОНУ відзначена доцент кафедри будівництва та цивільної інженерії Ірина Вікторівна Задорожнікова. Одразу дві грамоти отримав доцент кафедри прикладної механіки Віктор Анатолійович Сичук. Йому вручили почесну грамоту Малої академії наук України та диплом Волинської ОДА.

врученняврученнявручення

Почесні грамоти МАН України також здобули: професор Ольга Іванівна Гулай, доцент кафедри екології Віталіна Володимирівна Федонюк, доцент кафедри електроніки та телекомунікації Сергій Анатолійович Мороз, відповідальний секретар приймальної комісії та доцент кафедри електричної інженерії Ірина Олександрівна Бандура.

Подяку управління освіти і науки Волинської ОДА отримав доцент кафедри фізики та вищої математики Дмитро Андрійович Захарчук.

Вітаємо колег та зичимо подальших професійних і особистих досягнень!

врученнявручення