Чергова вчена рада Луцького національного технічного університету розпочалася із урочистої місії. Сьогодні ректор ЛНТУ Ірина Вахович вручила атестати доцентів науковцям нашого ЗВО.
Отож атестати отримали: доцент кафедри автомобілів і транспортних технологій Валерій Дембіцький, доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Андрій Ящук та доцент кафедри права Сергій Зицик.
Вітаємо наших колег із професійним досягненням і зичимо натхнення та наснаги на нові звершення!
![Вчена рада](/sites/default/files/inline-images/IMG_3285.jpeg)
![Вчена рада](/sites/default/files/inline-images/IMG_3286.jpeg)
![Вчена рада](/sites/default/files/inline-images/IMG_3288.jpeg)
![Вчена рада](/sites/default/files/inline-images/IMG_3287.jpeg)