Науковцям ЛНТУ вручили відомчі нагороди МОН

10 серпня у Луцькому національному технічному університеті відбулася зустріч освітян із держсекретарем Сергієм Захаріним та директором управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Людмилою Плахотною.

ФОТОФОТО

ФОТО

Так, держсекретар Захарін відвідав ЛНТУ в рамках робочого візиту на Волинь, із почесною місією вручити представникам науково-педагогічного складу відомчі заохочувальні відзнаки від Міністерства освіти та науки за ініціативу і наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.

ФОТОФОТО

ФОТО

Передусім, привітала своїх колег ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона зазначила, що для університету честь мати працівників, які так віддано працюють задля успішного майбутнього свої країни. «Неймовірно пишаюся своїм колективом, його патріотизмом і єдністю. Ми абсолютно цілісні і доводимо це з кожною новою перемогою та успіхами», - зауважила ректор.

ФОТО

Крім того, Ірина Вахович привітала кожного нагородженого, а також подякувала міністерству за плідну співпрацю та гідну оцінку діяльності університету та його працівників.