Викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ Юлія Дащук взяла участь у проєкті «Популяризація туристичних об’єктів Першої угорсько-галицької залізниці» в рамках Програми транскордонного співробітництва PL-BY-UA 2014-2020.
Спільно із львівськими колегами протягом вересня-жовтня 2021 року було напрацьовано Концепцію збереження спільної культурної та історичної спадщини, шляхом розвитку нових видів туризму, яка стане своєрідною дорожньою картою для місцевих органів влади та урядових організацій.
![проект](/sites/default/files/inline-images/dada1_1.jpg)
Викладач ЛНТУ виступила виконавцем одного із розділів Концепції під назвою «Туризм, як засіб популяризації об’єктів культурної та історичної спадщини».
Завершальним етапом реалізації проєкту стало проведення 16-17 грудня 2021 року Міжнародної конференції «Obiekty dziedzictwa Historyczno – Kulturowego: Aspekt Turystyczny». Захід проводився у змішаній формі, з використанням zoom технологій у м. Львів (Україна) та м. Перемишль (Польща).
Юлія Дащук виступила модератором секції «Збереження спільної історичної та культурної спадщини – від концепції до практики», а також представила українським та міжнародним партнерам тему: «Інтеграція об’єктів історико-культурної спадщини у сектор туризму: сучасні тренди та виклики». В рамках теми, презентувала практичні кейси і напрацювання Луцької ТГ і Волині у секторі роботи з історико-культурною спадщиною. До слова, окрему увагу було приділено розвитку Луцької дитячої залізниці, яка може стати додатковою туристичною атракцією міста.
Подібні комунікації є необхідними та корисними для усіх зацікавлених сторін, адже формують основу для нових партнерств, розвитку ідей для написання спільних проектів та ефективної роботи у сфері туризму, креативних індустрій та культурної спадщини.
Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи