Викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ Юлія Дащук взяла участь у проєкті «Популяризація туристичних об’єктів Першої угорсько-галицької залізниці» в рамках Програми транскордонного співробітництва PL-BY-UA 2014-2020.

Спільно із львівськими колегами протягом вересня-жовтня 2021 року було напрацьовано Концепцію збереження спільної культурної та історичної спадщини, шляхом розвитку нових видів туризму, яка стане своєрідною дорожньою картою для місцевих органів влади та урядових організацій.

проект

Викладач ЛНТУ виступила виконавцем одного із розділів Концепції під назвою «Туризм, як засіб популяризації об’єктів культурної та історичної спадщини».

Завершальним етапом реалізації проєкту стало проведення 16-17 грудня 2021 року Міжнародної конференції «Obiekty dziedzictwa Historyczno – Kulturowego: Aspekt Turystyczny». Захід проводився у змішаній формі, з використанням zoom технологій у м. Львів (Україна) та м. Перемишль (Польща).

Юлія Дащук виступила модератором секції «Збереження спільної історичної та культурної спадщини – від концепції до практики», а також представила українським та міжнародним партнерам тему: «Інтеграція об’єктів історико-культурної спадщини у сектор туризму: сучасні тренди та виклики». В рамках теми, презентувала практичні кейси і напрацювання Луцької ТГ і Волині у секторі роботи з історико-культурною спадщиною. До слова, окрему увагу було приділено розвитку Луцької дитячої залізниці, яка може стати додатковою туристичною атракцією міста.

Подібні комунікації є необхідними та корисними для усіх зацікавлених сторін, адже формують основу для нових партнерств, розвитку ідей для написання спільних проектів та ефективної роботи у сфері туризму, креативних індустрій та культурної спадщини.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи