Історія поколінь самоідентифікувалась у вишивці, культурі, побуті, що притаманні кожній області. Сьогодні ми всі є свідками важливого Всеукраїнського проєкту «Наукою вишиваємо Україну», що започаткований Радою молодих вчених при МОНУ. Метою даного проєкту є виявлення єдності за світле майбуття нашої держави. Кожна область буде відтворена у вишивці з орнаментом, притаманному певному регіону. Всі 24 області і АР Крим будуть об`єднанні в єдину мапу України. Після оброблення в раму, вишите полотно України планується передати у Верховну Раду України.

ВишивкаВишивка

Освітяни Луцького національного технічного університету активно долучилися до Всеукраїнського проєкту «Наукою вишиваємо Україну» та залишили на полотні Волинської області свій знак – хрестик, як відображення своєї любові до української історії, поваги і цінності до 400 поколінь, їх надбання, боротьбу за вільну і нескорену державу. Саме такою, нині, в боротьбі за свободу і незалежність з росією, пізнав увесь світ нашу Україну.

Впродовж виконання творчого етапу проєкту з патріотичним духом в єдності долучилися ректор ЛНТУ, д.е.н., проф. Ірина Вахович та перший проректор, к.т.н., доц. Надія Ковальчук.

Вишивка ВишивкаВишивкаВишивка

Декан факультету митної справи, матеріалів те технологій, д.т.н., проф. кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Валентина Ткачук і к.т.н., доц., завідувач кафедри товарознавства та експертизи в митній справі
Олена Пахолюк.

ВишивкаВишивкаВишивкаВишивка

Оксана Жук, к.іст.н., доц., завідувач кафедри соціогуманітарних технологій,
Микола Поліщук, к.т.н., доц., голова Наукового  товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених  ЛНТУ та Оксана Ткачук, к.т.н., доц. кафедри технологій легкої промисловості.

ВишивкаВишивкаВишивка

Юрій Шимчук, асистент кафедри лісового господарства, заст. декана факультету аграрних технологій та екології,
Віталій Пуць, к.т.н., доц., завідувач кафедри галузевого машинобудування та Ігор Дударєв, д.т.н., професор кафедри технологій і обладнання переробних виробництв.

ВишивкаВишивкаВишивка

У встановленні національного рекорду, як найбільшого оберегу України, взяла участь і учасниця СКТБ Art-fashion studio Дарія Герасимук, ст. ФІ-11.

ВишивкаВишивкаВишивкавишивка

Всеукраїнською родиною, в єднанні, ми відтворюємо нову історичну подію – створення найбільшого національного оберегу України! Разом до Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Координатор проектної робочої групи ЛНТУ Тетяна Головенко; відділ іміджу та промоції