Стартує міжнародна програма академічної мобільності з отриманням сертифікатів для українських здобувачів 1, 2, 3 рівнів вищої освіти THE INVISIBLE UNIVERSITY: A BRIDGE FOR UKRAINIAN STUDENTS AND UNIVERSITIES.

Програма передбачена у змішаному форматі: онлайн навчання і очні візити у Будапешт на зимову та літню школу.

Перелік необхідних документів, які треба подати:

1. Мотиваційний лист, який повинен містити:

• причина подачі заявки до IUFU та очікування від курсу(ів);

• опис тематичних інтересів заявника (наприклад, тема дослідження або тема дисертації, якщо застосовно);

• вибір бажаного(их) курсу(ів), які абітурієнт хотів би пройти (до 3) та інтерес до занять з академічної англійської мови.

2. Коротке резюме (CV) з інформацією про:

• ПІБ українською мовою та в редакції закордонного паспорта;

• адреса електронної пошти;

• поточне місцезнаходження;

• попередня освіта, поточний університет і програма навчання;

• участь у громадській діяльності/волонтерство;

• рівень володіння англійською мовою.

Ті, хто бажають подати заявку на стипендію, повинні також включити стислу проектну пропозицію (від 400 до 800 слів), що описує основні напрямки передбачуваного дослідницького проекту та його бажаний результат, включаючи посилання на відповідні джерела та вторинну літературу з теми.

Заявки можна подавати англійською або українською мовами.

Терміни: передбачувана тривалість занять осіннього семестру – 25 вересня – 22 грудня 2023 р.

Найбільш вмотивовані та успішні учасники матимуть можливість взяти участь у Зимовій школі в кампусі Будапешта CEU у січні.

Доступні такі курси:

Course offering in Fall 2023:

i. Imagined Geography of Ukraine from the Late Eighteenth till the Late Twentieth

Centuries: Regions, Cities, Landscapes, Population (Kateryna Dysa)

ii. The Politics of Warfare: Key Concepts in the History of Modern Military Thought

(Tetiana Zemliakova)

iii. Identities-Borders-Orders: Migration and Belonging (Viktoriya Sereda and Oksana

Mikheieva)

iv. Ukraine’s EU Integration: Compliance and Resilience in Times of War & Geopolitical

Rivalries (Inna Melnykovska and Nazarii Stetsyk)

v. Sexuality and Decoloniality (Nadiya Chushak, Mariya Mayerchyk, and Olga

Plakhotnik)

vi. Late Soviet and Post-Soviet Counter-Cultures in Ukraine and East Central Europe

(Bohdan Shumylovych and Balazs Trencsenyi)

vii. Western Balkans: Imperial Legacies, Nation-Building, State Disintegration, (Vladimir

Petrović)

З усіма запитаннями звертатися до координаторів:

With questions about the application please turn to the IUFU student coordinators:

Nataliia Shuliakova, BA student, Yale University, Shuliakova_Nataliia@student.ceu.edu

Olha Stasiuk, PhD student, CEU, stasiuk_olha@phd.ceu.edu

Svitlana Dovhan, CEU alumna, dovhan_svitlana@alumni.ceu.edu

Yevhen Yashchuk, CEU alumnus, PhD student, Oxford University,

Yashchuk_Yevhen@student.ceu.edu

Детальна інформація: https://www.ceu.edu/non-degree/Invisible-University

та у вкладеному документі.

Термін подачі заяв: 8 September 2023, midnight, 12 pm (CET).

Відібрані особи будуть повідомлені про успішний відбір до 18 вересня.

Заявки подавати на електронну адресу: iufu@ceu.edu

Заявки подаються англійською або українською мовою.