Днями для студентів факультету аграрних технологій та екології була проведена онлайн зустріч із представницею однієї із найвідоміших компаній, компанією Mavista, що займається працевлаштуванням студентів за кордоном. Це одна з найбільших студентських служб працевлаштування з надзвичайно великими можливостями роботи у різних галузях виробництва.
![Агрономія](/sites/default/files/inline-images/CF6FBE67-4114-4A9C-8601-F0BCF8CE3171.jpeg)
Зокрема, мова йшла про літні роботи в Німеччині, як правильно обрати місце, які необхідно документи та які є ризики при тимчасовому працевлаштуванні за кордоном.
Саме для здобувачів галузі знань аграрні науки та продовольство була запропонована, окрім працевлаштування, ще і можливість проходження фахових практик.
![Агрономія](/sites/default/files/inline-images/2E6BB748-F5F4-42E1-8044-0E201DAE4138.jpeg)
![Агрономія](/sites/default/files/inline-images/5CBD8DD1-5A27-40D0-9CC2-D4D859988465.jpeg)
Тож не бійтесь відкривати для себе горизонти, адже заробляючи, можна отримати колосальний професійний досвід.
![Агрономія](/sites/default/files/inline-images/44622BE1-44DF-49F3-B9C3-56284D57CE9D.jpeg)
Факультет аграрних технологій та екології