Днями для студентів факультету аграрних технологій та екології була проведена онлайн зустріч із представницею однієї із найвідоміших компаній, компанією Mavista, що займається працевлаштуванням студентів за кордоном. Це одна з найбільших студентських служб працевлаштування з надзвичайно великими можливостями роботи у різних галузях виробництва.

Агрономія

Зокрема, мова йшла про літні роботи в Німеччині, як правильно обрати місце, які необхідно документи та які є ризики при тимчасовому працевлаштуванні за кордоном.

Саме для здобувачів галузі знань аграрні науки та продовольство була запропонована, окрім працевлаштування, ще і можливість проходження фахових практик.

АгрономіяАгрономія

Тож не бійтесь відкривати для себе горизонти, адже заробляючи, можна отримати колосальний професійний досвід.

Агрономія

Факультет аграрних технологій та екології