Національний мультипредметний тест – новий виклик, з яким довелося стикнутися цьогорічним абітурієнтам. Зміни, внаслідок військової агресії на території України торкнулися фактично усіх сфер діяльності, і звичайно, ці процеси не минули площину освіти.

Так, цьогорічним вступникам до закладів вищої освіти морально не легко долати професійні бар’єри, утім НМТ таки виявився спрощеною процедурою вступу до ЗВО. Він включає лише три тематичні блоки: математику, українську мову та історію України.

А для того, щоби допомогти молоді із підготовкою до оцінювання, наситити знаннями та вселити впевненість у власні сили, безкоштовні курси запровадили в ЛНТУ.

НМТ

Про підготовку до НМТ з ЛНТУ розповідає керівник Навчально-наукового центру «Volyn Business Hub» Олена Лютак: «ЛНТУ і Навчально-науковий центр «Volyn Business Hub» є соціально-орієнтованими, а тому ми надаємо безкоштовні послуги з підготовки до національного мультипредметного тесту, який складатимуть вступники до ЗВО. Звичайно, це нові виклики для наших майбутніх абітурієнтів, тому ми пішли їм на зустріч і зробили їх безкоштовними».

НМТ

Особливість курсів, каже Олена Лютак, полягає в тому, що вони розділені на блоки: два тижні слухачі вивчають математику, два тижні - історію України і ще пара тижнів – для української мови.

«Реєстрація на навчання триває, до нас приєднуються нові слухачі.  Для того, щоб повторно не читати один і той же предмет, ми записуємо відео уроки та зберігаємо на Google-диску. Відтак, ті здобувачі, які приєднаються до нас пізніше, матимуть змогу оглядати курси і бути підготовленими до мультипредметного тесту», - додає Олена Лютак.

Загалом на курси від ЛНТУ зареєструвалося більше півтори сотні учасників, кожного заняття активних здобувачів налічують від 50. Географія учасників необмежена, адже слухачами курсів є як місцеві школярі, так і молодь з різних куточків України; учні, які нині перебувають за кордоном, а також і ті, хто завершив навчання у школі ще кілька років тому:

«На сьогодні близько 20% це - наші учні, які перебувають за кордоном. В нас є слухачі, які перебувають і в Німеччині, і в Нідерландах, і в Польщі. Крім того, чимало здобувачів представляють майже всю Україну. Різноманіття стосується і вікової категорії: основна маса учасників курсу - цьогорічні випускники, але є і ті, що закінчили навчання і в 2010 і в 2012 роках та планують здобувати вищу освіту».

НМТ

Унікальні методики викладання пропонують наші лектори-науковці, а це: професор кафедри прикладної математики та механіки ЛНТУ Олена Мікуліч (математика); доцент кафедри соціогуманітарних технологій Михайло Костюк (історія) та доцент кафедри української та іноземної філології Лариса Тиха (українська мова).

НМТ

«Ми акцентуємо увагу на сучасних методиках викладання. У наших науковців такі методики дуже цікаві, здобувачі задоволені і надіємося, що в перспективі вони стануть нашими студентами»,- наголошує Олена Лютак.

Сьогодні навчальний курс фактично дійшов свого екватору: фахівці ЛНТУ уже провели заняття з математики, на разі триває навчання з історії, тобто відбулося уже 7 занять із 15-ти. Утім, запевняють фахівці ЛНТУ, це не означає, що бажаючі пройти курс втратили таку можливість. Реєстрація учасників продовжується!

«Не важливо, коли ви доєднаєтеся, ви отримаєте повний обсяг всіх курсів і доступ до всіх представлених уроків», - кажуть в ЛНТУ.

Реєстрація тут https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSffyMKRkO-iEeG7UlVsLEw5m7B6cqeixnhsjQmIxD36Uqo_TA/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0