ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

на здобуття стипендії студентами на навчання в Політехнічному інституті Браганса (м. Браганс, Португалія) в рамках Проекту Еразмус Плюс Міжнародна Кредитна Мобільність Політехнічного інституту Браганса

Проект Еразмус Плюс Міжнародна Кредитна Мобільність Політехнічного інституту Браганса був підтриманий Європейським Союзом та Агенцією Еразмус Плюс в Португалії, партнером якого є Луцький національний технічний університет.

Відповідно до умов проекту студенти Луцького НТУ, що навчаються за напрямком – менеджмент, мають можливість взяти участь у програмі подвійного диплому та навчатися в Політехнічному інституті Браганса (м. Браганс, Португалія) протягом 10 місяців 2015/2016 н.р.

Шістьом учасникам конкурсу програми подвійного диплому за кошти проекту виплачуватиметься щомісячна стипендія у розмірі 800 Євро та відшкодовуються витрати на проїзд в сумі, що не перевищує 360 Євро. Для здобуття індивідуального гранту претендентам необхідно до 09 липня 2015 року (включно) подати наступні документи:

-          аплікаційну форму;

-          резюме/ СV;

-          фотокопію закордонного паспорту;

-          витяг з наказу про зарахування на навчання в Луцький НТУ або відповідну довідку;

-          план навчання в Політехнічному інституті Браганса (обрані предмети та відповідні кредити);

-          виписку з оцінками та кредитами по кожному предмету;

-          для магістрів диплом бакалавра та додаток до диплома.

Всі документи повинні бути перекладені на португальську, англійську, іспанську чи французьку мову та надіслані на електронну скриньку: lutskntu.erasmus@gmail.com.

09 липня об з 11.00 до 12.00 будуть проведені консультації, бажаючі можуть звертатися в каб. 12 (Львівська, 75).

10 липня буде проведений конкурс та визначені потенційні претенденти на здобуття індивідуальних грантів.

Навчання в Політехнічному інституті Браганса буде проводитися англійською мовою.

Предметна сфера навчання: менеджмент.

Рівень бакалавра та магістра.

Навчальна програма Політехнічного інституту Браганса включає: бакалавр з міжнародного бізнес менеджменту (http://www.ipb.pt/go/d737); магістр з менеджмента – напрямок бізнес менеджмент (http://www.ipb.pt/go/e351).

Кандидати повинні відповідати наступним вимогам:

-          бути студентом Луцького НТУ, який (а) зарахований (а) на:

o   бакалаврську програму за напрямком менеджмент;

o   магістерську програму та провчитися перший рік за напрямком «менеджмент» і мати 60 ECTS кредитів;

-          володіти англійською мовою не нижче рівня В2.

Документ 1

Документ 2