ОГОЛОШЕННЯ!
В МЕЖАХ ПРОЕКТУ «Тиждень Подружжя в Луцьку»
ЗАПРОШУЄМО СТУДЕНТІВ НА ЛЕКЦІЇ
Ключові питання лекцій:
1. Шлюб: його цілі та призначення.
2. Причини виниклнення труднощів в шлюбних стосунках.
3. Правильне спілкування між подружжям.
Дата та години заходу:
20 травня 2015 року – о 10-00, аудиторія №206 (корпус Луцького НТУ по вул. Софії Ковалевської, 29);
20 травня 2015 року – о 11-30 аудиторія №206 (корпус Луцького НТУ по вул. Софії Ковалевської, 29).
Усі деталі та питання телефоном 0509877316 (Олена Юхимчук, координатор).
Довідково!
15-22 травня Україна вже п'ятий рік поспіль святкує Тиждень Подружжя. Тиждень Подружжя — міжнародний рух, організатори якого прагнуть стверджувати та зміцнювати сімейні цінності в суспільстві.
Долучившись до світового руху, Україна та її активні громадяни прагнуть привернути увагу суспільства до питань сім'ї і для цього влаштовують різнопланові заходи по всій країні. Це і масові Фестивалі Сім'ї, і різні навчальні програми для різних верств населення, виступи VIP-спікерів та інформування через засоби масової інформації.
Цьогоріч до Луцька завітають Володимир та Олена Лосєви для проведення навчальних програм для студентів. Меседж Тижня Подружжя простий: шлюб – це не статус, а відповідальність, яка потребує постійної роботи. Спікери дадуть практичний інструментарій як зробити так, аби сім'єю /майбутньою сім'єю можна було пишатися.
Володимир та Олена Лосєви в шлюбі 21 рік, виховують трьох дітей, працюють з сім’ями вже понад 10 років. У 2012 році вони взяли участь у другій серії циклу «Поговоримо про сім'ю» — «Розуміння» в ролі сімейних консультантів.