Оголошується конкурс на подання заявок на участь в рамках проекту UTTERLY

Оголошується відкриття конкурсу на подання заявок на участь у рамках проекту UTTERLY (Центри сертифікації викладачів університетів: інноваційний підхід до удосконалення викладацької майстерності), який фінансується програмою ERASMUS+: Зміцнення потенціалу вищої освіти.

foto

Проект UTTERLY (Центри сертифікації викладачів університетів: інноваційний підхід до удосконалення викладацької майстерності) спрямований на модернізацію сфери управління академічними людськими ресурсами у закладах вищої освіти України. З цією метою, усі партнери-українські ЗВО мають на меті поліпшити формальну систему професійного розвитку та сертифікації викладачів університетів, шляхом створення дев’яти незалежних центрів викладацької майстерності та формування їхньої мережі зі забезпечення якості викладання. Створені центри впроваджуватимуть програми сертифікації викладачів університетів на основі кращих європейських практик та освітніх інновацій.

Цей конкурс відкритий для заявників, які представляють ЗВО України, що стали членами консорціуму UTTERLY та бажають увійти в адміністративний чи академічний персонал новостворених Центрів сертифікації викладачів. Відібрані кандидати проходитимуть професійну перепідготовку в партнерських установах ЄС (Німеччина, Франція та Литва), щоб покращити реалізацію цілей досконалості викладання у своїх університетах.

Кінцевий термін подання заявок – 14 жовтня 2021 року.

Посилання на Google-форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeK-8J3g0eRpa9vDX-UjWXMyxVG7kPrAOEJFHRBJFPPFmoKZQ/viewform

Усі заявники будуть запрошені на онлайн-співбесіду (18–19 жовтня 2021 р.) відповідно до сформованого розкладу, про який повідомимо кожного учасника завчасно.

foto

На час проведення співбесіди підготуйте офіційний лист від свого ЗВО, який засвідчує той факт, що адміністрація університету підтримує Вашу ініціативу та участь у перепідготовці та роботі в центрі досконалості викладання.

Відібрані учасники будуть запрошені на цифровий орієнтаційний курс, організований Байройтським університетом (Німеччина) 20 жовтня 2021 року.