23 листопада відбулося планове виїзне засідання ради молодих вчених ЛНТУ у с. Радовичі (Екопарк АМіЛА).

На засіданні розглянули питання згідно з порядком денним:

- Про план роботи Ради молодих Луцького національного технічного університету на 2023-2024 н.р.;

- Про результати участі молодих вчених у стипендіальних програмах, заходах і т.д.;

- Про актуалізацію Ради молодих вчених ЛНТУ та інші питання, які цікавили молодь.

До засідання долучилася й проректор із науково-педагогічної роботи та досліджень Олена Лютак.

Молоді вчені Молоді вчені

Учасники відвідали цікаві екскурсії фермою благородного оленя, музеєм фауни Волинських лісів, музеєм ретроавтомобілів та реплікарів та оглянули Пилипове подвірʼя.

Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені

«Чому засідання не проводяться в університеті, а кожного разу на інших локаціях? Тому що ми – перша рада молодих вчених в Україні, яка має намір проводити всі планові засідання у цікавих місцях України та, після закінчення війни, ще й у Європі.

Наші молоді вчені працюють у різних напрямах і під час поїздок ми намагаємося ознайомитися з роботою інших вчених. Наприклад, минулого засідання ми відвідали Жидичинський монастир, де працює та волонтерить член ради молодих вчених Юлія Дащук. Не лише відвідали, але й з'ясували, як ми, як молоді вчені, можемо допомогти.

Ми також прагнемо відвідати різноманітні місцевості та показати іншим, які чудові краєвиди, замки, музеї та архітектурні пам'ятки маємо», -  зауважує Павло Мазилюк, голова ради молодих вчених ЛНТУ.

Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені Молоді вчені

Павло Мазилюк, голова ради молодих вчених ЛНТУ