3 травня Волинською Торгово-промисловою палатою, в рамках вивчення митних дисциплін, для студентів кафедри товарознавства та експертизи в митній справі була організована та проведена лекція на тему: «Особливості експорту та митне оформлення товарів».
![Темс](/sites/default/files/inline-images/IMG_0699.jpeg)
![Темс](/sites/default/files/inline-images/IMG_0700.jpeg)
Спікерами (віце-президент ТПП Киричук Віталій та головний експерт із зовнішньо-економічних питань відділу сприяння підприємництва та ЗЕД ТПП Олімпіюк Юлія) був зроблений наголос на практичних аспектах зовнішньо-економічної діяльності, що було досить цікаво та пізнавально для здобувачів.
![Темс](/sites/default/files/inline-images/IMG_0702.jpeg)
![Темс](/sites/default/files/inline-images/IMG_0701.jpeg)
![Темс](/sites/default/files/inline-images/IMG_0704.jpeg)
![Темс](/sites/default/files/inline-images/IMG_0703.jpeg)
Дякуємо нашому партнеру Волинській торгово-промисловій палаті за гарний захід та розраховуємо на плідну співпрацю!
Кафедра ТЕМС