В рамках Фестивалю науки 18 травня 2023 р. на кафедрі цифрових освітніх технологій ЛНТУ був проведений круглий стіл на тему «Особливості використання інтелектуальних систем в освітньому процесі», організаторами якого були доценти Редько Ольга Іванівна та Мельничук Юлія Євгеніївна.

ЦОТЦОТ

До роботи наукового заходу активно долучилися викладачі кафедри ЦОТ та здобувачі освіти спеціальностей 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології) та 014.09 Середня освіта (Інформатика). Захід пройшов у цікавій ігровій формі.

ЦОТЦОТ

В контексті круглого столу здобувачі освіти в креативній формі обговорювали питання використання штучного інтелекту, Smart-технологій, технологій дистанційного навчання. Кожна група студентів створила свій кейс «Кольоровий картуз», яким представила різні сторони використання інтелектуальних систем в освітньому процесі.

ЦОТЦОТ

Дружня атмосфера та чітко організована взаємодія викладачів та студентів забезпечила бажаний пізнавальний результат та гарний настрій учасників наукового заходу.

Кафедра ЦОТ