У Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання вченої ради. На порядок денний винесено шість основних питань та одне – «Різне».

Стартувало засідання із вручення відзнак науково-педагогічним працівникам, а також із затвердження кадрових змін. Щодо основних тем, члени ради розглянули питання організації освітнього процесу, міжнародної інтеграції та інфраструктурного розвитку.

вчена радавчена радавчена рада

Зокрема, про організацію та автоматизацію освітнього процесу в ЛНТУ, а також затвердження плану акредитації освітніх програм на 2022/2023 н.р. доповіла начальник навчально-методичного відділу Ірина Заблоцька. Вона акцентувала увагу на специфіці організації освітнього процесу за освітніми ступенями та курсами, повідомила про актуальні дати початку навчання та форми проведення процесу. Особливу увагу Ірина Заблоцька акцентувала на питанні автоматизації освітнього процесу, зокрема на особливостях ведення бази даних по студентам та викладачам, формування навчальних планів, ведення звітності тощо.

вчена радавчена радавчена рада

Про інтеграцію в міжнародній освітній і науковий простір, міжнародну академічну мобільність науково-педагогічних працівників та здобувачів, затвердження КРІ з розвитку партнерства університету на 2022/2023 н.р. розповіла проректор з НПР та партнерства Надія Ковальчук. Вона зупинилася на статистиці щодо міжнародної мобільності як здобувачів, так і викладачів ЛНТУ, динаміці зростання кількості іноземних студентів нашому ЗВО, участі ЛНТУ у міжнародних програмах та розширенні партнерства. Окремо проректор зупинилися на темі підвищення позицій ЛНТУ у міжнародних рейтингах та результатів оцінювання діяльності ЗВО у міжнародній спільноті.

Насамкінець члени вченої ради обговорили план інфраструктурного розвитку ЛНТУ та покращення матеріально-технічної бази університету до 2025 року, а також розглянули виконання низки ухвал.