Вільна держава Баварія знову призначатиме річні стипендії для випускників з Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини та України на 2025/26 навчальний рік.

Ці стипендії призначені для фінансування аспірантури (тобто магістерських програм), докторантури або однорічного наукового перебування в державному або фінансованому державою вищому навчальному закладі в Баварії. Річна стипендія зазвичай може бути продовжена двічі, що дозволяє отримувати фінансування до трьох років.

Стипендія виплачується щомісяця в розмірі 934 євро, що становить 11 208 євро на рік. Студенти, які мають хоча б одну дитину, отримують підвищену стипендію в розмірі 1 094 євро на місяць, що становить 13 128 євро на рік.

Зверніть увагу: повні документи для заявки необхідно надати до BAYHOST до кінцевого терміну за допомогою онлайн-форми. Запізнілі або неповні заявки не розглядатимуться.

Ця стипендія надає чудову можливість для випускників, у тому числі студентів Луцького національного технічного університету, продовжити свою освіту або наукову діяльність у провідних закладах Баварії. Студенти ЛНТУ мають шанс отримати якісну освіту та цінний досвід у Німеччині, що сприятиме їхньому професійному та особистісному розвитку.

Не пропустіть свій шанс стати частиною цієї престижної програми!

Для додаткової інформації та подання заявки відвідайте сайт BAYHOST.