Паски для військових: ЛНТУ передав великодні смаколики на фронт

У відділі студентського харчування ЛНТУ уже традицією стало випікання пасок для ЗСУ перед великодніми святами. Із особливою любов’ю та з великодньою молитвою, у їдальні виготовляють кожен смаколик для бійців, які дають можливість українцям зустріти світле свято Великодня і з ще більшою силою молитися за них.

ФОТО

На чолі із начальником відділу студхарчування Аллою Алієвою, кухарі ЛНТУ приготували для військових близько 60 запашних пасок, дотримуючись найдавніших традицій їх випікання.

ФОТО

Тож напередодні великого свята Воскресіння Христового, Луцький національний технічний університет передав для військових на фронт пакуночки із великодніми смаколиками, аби вони хоч на секунду змогли згадати аромат й атмосферу родинного тепла і відчути нашу підтримку.