перемога студента машинобудівного факультету
на Всеукраїнському конкурсі
студентських наукових робіт

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1193 від 21.10.2014 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014-2015 навчальному році» на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва».

Студент групи М-44(ОЛК) спеціальності «Обладнання лісового комплексу» машинобудівного факультету Луцького НТУ Володимир Пенкаля (науковий керівник асистент кафедри обладнання лісового комплексу та теорії механізмів машин Наталія Толстушко) представив на конкурс наукову роботу «Дослідження роботи та обґрунтування параметрів рулонного прес-підбирача енергетичної верби».

На підставі аналізу робіт та виступу учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва» відзначила високий рівень підготовки студентів у Луцькому НТУ та нагородила переможця Володимира Пенкалю дипломом ІІІ ступеня за зайняте третє місце.

Наталія Толстушко,
асистент кафедри