Перемога студентки кафедри прикладної статистики
та економіки праці у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу
студентських наукових робіт!

З 18 по 20 березня 2015 року тривала підсумкова конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі науки «Математичні методи, моделі в економіці» у Запорізькому національному університеті, яка проходила в рамках святкування ювілею 25-річчя кафедри економічної кібернетики.

На захист наукових робіт прибули студенти з 18 університетів України, які представили 24 роботи. Представником Луцького НТУ стала студентка 5 курсу факультету бізнесу кафедри прикладної статистики та економіки праці Тетяна Петльоха, яка отримала перемогу та була нагороджена дипломом ІІІ ступеня (науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент Олександр Шубалий).

Доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної кібернетики ЗНУ Наталія Максишко наголосила: «Економіка України потребує глибоких змін. Генерація нових ідей може базуватися тільки на ретельному дослідженні існуючих проблем, аналізі тенденції, прогнозуванні перспектив та синтезі-обґрунтуванні нових ефективних рішень. Розв’язання цих завдань і становить мету розробки нових та застосування існуючих математичних моделей та методів на всіх рівнях економіки».

Вітаючи переможців,члени галузевої конкурсної комісії, зазначили, що раді були спілкуватися з молодими і талановитими науковцями та побажали їм успіхів, наснаги, гідного працевлаштування та нових досягнень!

Тетяна Петльоха,
студентка групи ПС-51