Перша відкрита ІТ-лекція зібрала повну аудиторію слухачів

1 квітня 2015 року в Луцькому національному технічному університеті відбулася відкрита лекція на тему «Хто такий програміст: Навчання та перспективи». Це була перша лекція з п’яти, що заплановані на квітень в рамках проекту «Edu-up» від Луцького ІТ-кластеру.

Вступну лекцію читав викладач школи веб-програмування OxIT, начальник відділу по роботі з персоналом компанії «InternetDevels» Іван Тібеж. Він розповів про основні поняття у веб, історію розвитку інтернету, типи веб-сайтів, визначив такі поняття як back-end та front-end, розмежував поняття веб-сайт та веб-додаток. Особливу увагу лектор звернув на різноманіття професій у сфері ІТ, вказав на особливості кожної з них. Також він коротко розповів про свою кар’єру і поділився досвідом написання резюме. За його словами, варто уникати таких банальних слів як наполегливий, відповідальний, адже вони стали кліше і ні про що не говорять. Потрібно не перебільшувати, вказуючи про свої навики та знання.

Серед присутніх були як студенти, викладачі, так і колишні випускники Луцького НТУ, а група КСМ-11 на чолі з куратором Наталею Багнюк з’явилася майже в повному складі.

Світлана Лавренчук,
асистент кафедри комп’ютерної інженерії