На факультеті архітектури, будівництва та дизайну відбулося знайомство першокурсників із адміністрацією та студрадою факультету.

Традиційно, щороку студентська рада ФАБД влаштовує небанальні та цікаві зустрічі зі студентами, які щойно поповнили факультетську родину. Цього разу на «першачків» чекав акустичний вечір, розмови у тісній компанії та проведений час у родинному колі.

ФАБД ФАБДФАБД

Привітав молодь у стінах ЛНТУ та закликав ставати частиною студентської спільноти факультету декан ФАБД Олександр Андрійчук. Він розповів про переваги навчання на факультеті архітектури, будівництва та дизайну, можливості  для молоді, які відкриває заклад вищої освіти, наукові перспективи та професійні практики. Окрім того, Олександр Андрійчук акцентував увагу на відкритості адміністрації університету та факультету до студентів та тісну взаємодію молоді із викладачами. Окремо зупинився на темі організації освітнього процесу та яскравому дозвіллі, учасниками та організаторами якого можуть стати усі бажаючі, активні та креативні здобувачі. Поряд із навчанням, саме позаробочий час і є тією складовою незабутніх вражень від студентських років, гарних спогадів, цікавих знайомств та розвитку особистих скілів, - наголошує декан.

ФАБДФАБДФАБД

Про міжнародні можливості, студентські обміни та стажування, іноземний досвід та незабутні подорожі в рамках навчання, розповіла студентам заступник декана з партнерства Ірина Задорожнікова, а заступник декана з молодіжної політики та профорієнтації Ольга Приступа поділилися лайфхаками з організації крутих студентських проектів та вдалої творчої самореалізації.

ФАБДФАБДФАБД

У неформальній атмосфері познайомилися із першокурсниками представники студентської ради ФАБД. Зокрема, голова студради факультету Анастасія Шинкар розповіла про те, чим живе студентський осередок активних і перспективних, які заходи вони влаштовують, до яких благодійних проектів долучаються і як роблять студентське життя насиченим. Вона також поділилися практичними кейсами із самоврядування та організації максимально корисного і цікавого проведення часу в університеті.

ФАБДФАБДФАБД

Приємним продовженням зустрічі став акустичний вечір під музичний супровід студента ФАБД Вадима Гринюка. Під звуки гітари молодь співала українських пісень, ділилася новими враженнями та проводила час у родинній компанії ФАБД.

ФАБДФАБДФАБДФАБД