Перспективи розвитку молодіжної науки в Україні
обговорювали в ТНЕУ

26-27 березня 2015 року в ТНЕУ відбулася XII Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації», організована Радою молодих вчених ТНЕУ, за сприяння ректора університету, д.е.н., професора А.І.Крисоватого.

Доцент кафедри менеджменту та маркетингу Луцького НТУ Неля Герасимяк взяла участь у роботі конференції та круглому столі на тему: «Перспективи розвитку молодіжної науки в Україні» (до участі в якому запрошувалися голови Рад молодих вчених університетів-партнерів та їхні заступники в рамках науково-навчального комплексу «Економосвіта» та інших ВНЗ України).

На пленарному засіданні виступали:

Анетта Зелінська – професор Вроцлавського економічного університету (Польща);

Андрій Пелехатий – к.е.н., молодший науковий співробітник, ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України»;

Михайло Поляков – заступник завідуючого відділом бюджетно-податкової політики Департаменту фінансової політики, Секретаріат Кабінету Міністрів України;

Віталій Рудан – викладач кафедри банківської справи ТНЕУ.

Голова Ради молодих вчених, доцент кафедри податків і фіскальної політики ТНЕУ Тарас Маршалок під час роботи круглого столу акцентував увагу на основних проблемах розвитку сучасної науки в Україні. Молоді науковці наголошували на важливості командної роботи з метою реалізації проектів державного та міжнародного значення. Участь у міжнародних програмах, грандах дасть змогу отримати необхідне фінансування для реалізації власних наукових досліджень та буде поштовхом для розвитку української науки. Доцент Неля Герасимяк поділилася знаннями щодо підвищення якості освіти, публікації у міжнародних виданнях, отриманими нею під час участі у ІІ форумі «Бізнес та університети» та семінарах KSE (м. Київ).

Круглий стіл став платформою для нових знайомств та обміну досвідом серед молодих науковців України.

Неля Герасимяк,
заступник декана факультету бізнесу