У Луцькому національному технічному університеті втретє відбувся щорічний бізнес форум: «Підприємницька діяльність як форма патріотизму: актуальні правові питання ведення бізнесу в умовах воєнного стану». Його проведення – щорічна традиція кафедри права, що на факультеті бізнесу і права. Цьогоріч тематику заходу обрали не даремно, адже вона стосувалася ведення бізнесу в умовах війни, а відтак – прояву патріотизму місцевих підприємців.

Неймовірні спікери стали головними героями заходу, адже кожен із них – підприємці із досвідом, успішні бізнесмени, власники брендів, які усіляко намагаються популяризувати український продукт далеко за межами країни.

ФорумФорум

Серед гостей заходу:

• Віктор Веремчук,  голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Волинської області, адвокат, керівник «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ «ЮСТЕРРА»;
  • Оксана Коротка, косметолог, засновниця «Центру естетичної медицини Оксани Короткої», сервісу превентивної медицини «Vitamin Boom», бренду та виробництва косметики «EVO derm», beauty-простору «G.Bar» у Луцьку та лабораторного відділення «Діла»;
  • Андрій Соломін, громадський діяч, власник групи компаній КЛАУД КАСТЛ, співвласник виробництва та мережі вейп шопів;
  • Олександра Забіяка, засновниця українського бренду одягу «OLEKSANDRA ZABIIAKA», власниця бутіку нішевої парфумерії «Sillage»;
  • Валентина Галущак, кандидат економічних наук,  доцент, засновниця приватних закладів освіти «HAPPY KIDS CLUB» та «YEARS»;
  • Яна Тарарай, засновниця простору КУЛЬТ.
ФорумФорумФорумФорумФорум

Ідейним натхненником форуму та його координатором була доцент кафедри права Олександра Філюк. Вона представила спікерів форуму та подякувала кожному за участь у заході, за можливість обмінюватися досвідом, думками та мотивацією задля подальшого розвитку кожного особисто і розвитку нашої країни.

«Всі наші запрошені сьогодні спікери надзвичайні, бо вони не закрилися під час війни, вони продовжували працювати, відкривали новий бізнес, адже настільки вірять в нашу Україну. Тому ми сьогодні говоримо про підприємницьку діяльність як форму патріотизму, що допомагає підтримувати Збройні Сили, розвивати країну і створювати майбутнє», - зауважує Олександра Філюк.

ФорумФорумФорумФорумФорум

Із вітальним словом виступила перший проректор ЛНТУ Надія Ковальчук: «Перш за все, я хочу сказати дякую нашим ЗСУ, тим, хто нас боронить і завдяки яким ми маємо можливість проводити подібні заходи, розвиватися, навчатись та вдосконалюватися. Дякую організаторам уже третього бізнес-форуму, що незважаючи на усі складнощі, ми можемо бути учасниками цього заходу. Дякую тим людям, які надихають, які незважаючи на війну розвиваються, показують, як це робити, допомагають Україні. Це люди, які самі себе зробили і нині кожен з них має свій особистий бренд. Власним прикладом вони показують, що потрібно не зупинятися, не боятися конкуренції, постійно навчатися, вірити в Україну і робити усе для того, щоби завтра у нас було майбутнє».

ФорумФорумФорумФорум

Студенти активно задавали питання та намагалися перейняти якомога більше досвіду успішних людей.

Розпочав форум Віктор Веремчук, який розповів про свою професійну діяльність і порадив студентам навчатися: «Навчайтесь для себе, обовʼязково, тоді ви вийдете на новий рівень, отримаєте задоволення від спілкування з суспільством вищої категорії. Навчання - це знання в першу чергу. У вас багато ресурсів, потрібно їх використовувати» .

ФорумФорумФорумФорум

Наступною виступила Олександра Забіяка. Її гасло про те, що особистий бренд надзвичайно важливий: «…без нього тяжко зрозуміти бізнес. Він важливий, бо людина має знати, хто стоїть за продуктом. Це про особисту довіру, ми повинні показати, як в житті це застосовувати. І головне - не соромитися того, що ви робите».

ФорумФорумФорумФорумФорум

Продовжила захід Оксана Коротка. Її поради студенти слухали не менш захопливо. Також Оксана порекомендувала книгу до прочитання Віктора Франкла «Людина у пошуках справжнього сенсу» і наголосила на тому, що книги змінюють світогляд і мислення, тому порадила більше читати.

ФорумФорумФорумФорум

Валентина Галущак, своєю чергою, наголосила: «Освіта завжди на часі, а чудес не буває, щоб досягнути успіху, потрібно вчитись».

Не менш цікаво розповідала про заснування власного простору КУЛЬТ Яна Тарарай. Студенти запитали звідки Яна черпає натхнення, на що вона відповіла: «Коли є ідея, і ви цим палаєте, то натхнення є саме по собі. А ще, памʼятайте, що потрібно боротись зі своїми страхами, щоб втілювати чудові ідеї».

ФорумФорумФорумФорум

Енергійно та з гумором завершив виступи спікерів Андрій Соломін. У своєму виступі він зазначив, що найголовніша риса будь-якого підприємця - не опускати руки, а також висловив хорошу пораду: «Успішний підприємець тільки тоді, коли в нього прописаний чіткий план. Працюйте над дисципліною, тоді щось точно вийде!».

ФорумФорумФорум

Особливу увагу учасники форуму приділили темі волонтерства та благодійності, адже відповідальний український бізнес нині робить усе, щоби допомогти військовим наближати нашу перемогу, а це численні грошові перерахунки, придбання необхідних засобів для захисників тощо.

ФорумФорумФорумФорумФорумФорум

Студенти та гості отримали позитивні емоції та корисні поради. Більше того, спікери заходу завітали до ЛНТУ не з пустими руками. Так, слухачі форуму мали усі шанси виграти подарунки від гостей, зокрема книги, косметичні засоби, сертифікати на продукти та послуги від відомих брендів та навіть… трофеї із передової. Насамкінець, зареєстровані учасники форуму мали можливість виграти призи від партнерів заходу, а це: квитки на благодійний концерт із хедлайнером IVAN NAVI; смачні сюрпризи від Собака.Лу та книга про осмислення феноменів самообману, пропаганди та вини «Не винна» від луцької авторки Вікторії Климчук-Длугач.

ФорумФорумФорумФорумФорумФорум

Дякуємо спікерам за постійну співпрацю та корисно проведений час!

Соня Семйонова, ЖМК-11

Відділ іміджу та промоції