Підсумки акції за здоровий спосіб життя
«Міняю цукерку на цигарку»

Нещодавно в Луцькому НТУ відбулася акція «Міняю цукерку на цигарку», протягом якої вдалося обміняти 160 цукерок на таку ж кількість цигарок. Організатори обіцяли із зібраних цигарок створити картину, яка символізуватиме боротьбу проти куріння.

Організатори акції Марина Домбровська, Олег Бакун і Максим Недбайло дотримали слова, і 24 березня у фойє корпусу «Б» спільно зі студентами-дизайнерами презентували картину. Окремо організатори дякують Анні Григорчук, Катерині Лавренюк і Вікторії Кліщук за допомогу у створенні картини.

«Це один із перших маленьких кроків, який зробили студенти Луцького НТУ в боротьбі з курінням. Цей крок допоможе зберегти не одне життя, адже за офіційною статистикою в Україні щороку від хвороб, пов'язаних з курінням, помирає 120 тисяч чоловік. Найближчим часом чекайте на нові ініціативи від студентів», – зазначила Марина Домбровська – голова студентської ради технологічного факультету.

Галина МИКИТЮК