Щоб якісно навчати студентів – викладачі також постійно навчаються. Протягом березня-квітня 2024 року колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ проходив курс підвищення кваліфікації від ТОВ «АКАДЕМІЯ ЦИФРОВОГО РОЗВИТКУ» та GOOGLE.

Задля постійного оновлення знань та вмінь науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ регулярно проходять курси професійного розвитку (підвищення кваліфікації). Зокрема, з 19 березня в режимі онлайн викладачі проходили курс підвищення кваліфікації від ТОВ «АКАДЕМІЯ ЦИФРОВОГО РОЗВИТКУ» та GOOGLE на теми «Покращуйте ефективність освітнього процесу», «Створюйте інтерактивні уроки», «Аналізуйте та управляйте освітнім процесом», «Формуйте персоналізований підхід», «Штучний інтелект для освіти. Gemini», «Цифрова безпека для освітян», «Безпека дітей та молоді в інтернеті».

Вітаємо з отриманими сертифікатами Тетяну Зубехіну, Світлану Сидорук, Володимира Подоляка, Віталія Поліщука

З новими знаннями та натхненням буде ще краще працюватися зі здобувачами кафедри. Рухаємося разом, розвиваємося разом!

ТГРС ТГРС

Кафедра ТГРС