Студентка факультету митної справи та технологій Дар’я Осипчук виступила з доповіддю «Conceptual model of marketing technologies for customer service based on an individual approach» на ХІІ Всеукраїнській науковій конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Інтеграційні та інноваційні напрями розвитку індустрії гостинності» 17.05.2023 р. на факультеті Інформаційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу  Одеського національного технологічного університету. Робота виконана під керівництвом д.е.н, професора, завідувача кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Оксани Полінкевич.

На ХІІ Всеукраїнській науковій конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Інтеграційні та інноваційні напрями розвитку індустрії гостинності» були присутні Оксана Полінкевич, гарант ОП «Готельно-ресторанна справа» Оксана Громик, здобувачі ГРС-11.

ФММТ

У доповіді Дар’я Осипчук зупинилася на основних маркетингових аспектах в сфері обслуговування за індивідуальним підходом.

На конференції розглядалися основні тренди та перспективи розвитку індустрії гостинності у 2022-2023рр., інноваційні готельні і ресторанні технології, програмне забезпечення для індустрії гостинності, сучасне обладнання для закладів готельно-ресторанного бізнесу, тенденції розвитку оздоровчих, спортивних послуг в готельно-ресторанних комплексах, маркетингові та організаційні тренди в індустрії гостинності.

На конференції 18 травня доповідали учасники II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (ВКСНР) з «Готельно-ресторанної справи».

ФММТФММТФММТФММТФММТ

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики