«Піхота виграє битви, логістика виграє війни»

(генерал армії США Джон Першинг під час Першої світової війни)

Сьогодні, 24 листопада 2023 року, у рамках святкування Всеукраїнського дня логіста, на факультеті транспорту та механічної інженерії відбулась відкрита лекція на тему «Робочий день логіста». Захід проведено в онлайн-форматі, організаторами якого виступили представники ОП Транспортні технології (на автомобільному транспорті) Луцького національного технічного університету та ОП Логістика Поліського національного університету. Лектором цієї події став Андрій Новосад, співзасновник логістичної компанії «88 LOGISTICS» та «Школи Логістики PRO8».

ФТМІ

Лекція була присвячена розгляду ключових аспектів повсякденної роботи логіста, включаючи основні завдання, виклики, які вони зустрічають, та інструменти, які використовуються для ефективної роботи. Особлива увага була приділена таким темам,як: методи вирішення непередбачуваних ситуацій, важливі навички для кар'єри в логістиці, а також сучасні тенденції та інновації у цій сфері.

Під час лекції студенти та викладачі активно взаємодіяли з лектором, задаючи та обговорюючи численні питання, пов'язані з логістикою. Андрій Новосад поділився своїм багатим досвідом та знаннями, що стало цінним джерелом інформації для всіх присутніх.

ФТМІФТМІ

На завершення заходу учасники лекції висловили свої позитивні враження від проведеного заходу та вдячність лектору за цікаву та змістовну презентацію. Лекція «Робочий день логіста» засвідчила свою важливість як для студентів, так і для викладачів, надаючи їм можливість здобути глибше розуміння сфери логістики та її сучасних вимог.

Василь Онищук, завідувач кафедри АТТ