Цікавою, насиченою та результативною була робоча поїздка до Львова викладачів кафедри обліку і аудиту ЛНТУ і здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми «Облік і оподаткування» спеціальності 071 Облік і оподаткування. Візит відбувся 11 грудня 2023 року в рамках реалізації програми внутрішньої академічної мобільності учасників освітнього процесу між Луцьким національним технічним університетом і Львівським торговельно-економічним університетом.

Облік і аудитОблік і аудитОблік і аудит

Розпочався візит із знайомства з Львівським торговельно-економічним університетом, його історією, сучасними аудиторіями та лабораторіями, колективом кафедри обліку, контролю, аналізу та оподаткування. Приємно було почути вітальні слова від ректора Львівського торговельно-економічного університету Петра Куцика, доктора економічних наук, професора кафедри обліку, контролю, аналізу та оподаткування ЛТЕУ.

Програма заходів передбачала, зокрема, спільне обговорення освітніх програм «Облік і оподаткування» спеціальності 071 Облік і оподаткування другого (магістерського) рівня вищої освіти ЛНТУ і ЛТЕУ. Гаранти освітніх програм Василь Бачинський, к.е.н., професор кафедри обліку, контролю, аналізу та оподаткування ЛТЕУ та Ірина Жураковська, к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту ЛНТУ розкрили унікальність освітніх програм, їх розвиток, обґрунтували нові освітні компоненти відповідно до сучасних вимог та запитів стейкхолдерів.

Облік і аудитОблік і аудитОблік і аудит

Зацікавив здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти формат відкритих лекцій з дисциплін «Організація бухгалтерського обліку» (бінарна лекція, лектори: Василь Бачинський, к.е.н., професор кафедри обліку, контролю, аналізу та оподаткування ЛТЕУ; Сергій Зеленко, к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту ЛНТУ) і «Організація та методика аудиту» (лектор: Роман Воронко, д.е.н., професор, завідувач кафедри обліку, контролю, аналізу та оподаткування ЛТЕУ).

Одним із запланованих заходів стало спільне відкрите засідання студентських наукових гуртків, які діють при кафедрі обліку і аудиту ЛНТУ (керівники Оксана Нужна і Наталія Тлучкевич) і при кафедрі обліку, контролю, аналізу та оподаткування ЛТЕУ (керівник Одарка Чабанюк). Запам’ятались цікаві виступи здобувачів освіти, актуальні теми для обговорення, запитання та відповіді, жвава дискусія. Напрацьовані напрямки наукових досліджень та тематика спільних публікацій магістрантів.

Облік і аудитОблік і аудитОблік і аудит

Круглий стіл за участю викладачів кафедри обліку, контролю, аналізу та оподаткування ЛТЕУ і кафедри обліку і аудиту ЛНТУ був присвячений концепціям розвитку кафедр, обміну досвідом в питаннях акредитації освітніх програм, обговоренню напрямків співпраці, в тому числі й спільних публікацій відповідно до наукових напрямків кафедр.

Облік і аудитОблік і аудитОблік і аудитОблік і аудитОблік і аудит

На завершення, для викладачів була організована вечірня прогулянка передрізвяним Львовом, а для здобувачів – піша екскурсія «Львів – сучасне європейське місто з давньою історією» від студентського активу факультету економіки та управління ЛТЕУ.

Облік і аудитОблік і аудитОблік і аудит

Висловлюємо щиру вдячність колегам із Львівського торговельно-економічного університету за запрошення, а також можливість поділитись досвідом у питаннях підготовки майбутніх фахівців з обліку і оподаткування відповідно до сучасних вимог ринку праці.

Кафедра обліку і аудиту