ПОДАРУНОК РІДНОМУ УНІВЕРСИТЕТУ
ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ:
ПЕРЕМОГА СТУДЕНТКИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ
«ПРОМИСЛОВЕ ТА ЦИВІЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО»
У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ!

22 березня 2016 року в Харківському національному університеті будівництва та архітектури відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2015/2016 навчального року з напряму «Будівництво та архітектура».

Від кафедри промислового та цивільного будівництва Луцького національного технічного університету на конкурс подала свою роботу студентка четвертого курсу групи БДН-41 Катерина Кіриша. Тема наукової роботи: «Дослідження вогнестійкості будівельних конструкцій методом скінченних елементів», науковий керівник – доцент кафедри промислового та цивільного будівництва Руслан Пасічник.

Серед 40 кращих наукових робіт, які галузева конкурсна комісія відібрала для участі у підсумковій науково-практичній конференції  для наукової доповіді та захисту  була і робота Кіриші Катерини. Студентка представила змістовну доповідь про своє наукове дослідження, продемонструвала результати, підтвердила їх актуальність довідкою про впровадження.

Результат участі Катерини в підсумковій конференції конкурсу – диплом переможця ІІ ступеня.

Вітаємо Кіришу Катерину та наукового керівника – доцента Руслана Пасічника з перемогою та бажаємо подальших успіхів на науковій ниві!

Ольга Ужегова,
завідувач кафедри промислового та цивільного будівництва