Подвійний диплом - ключ до вашого успіху!

Вагаєтесь, здобувати освіту за кордоном чи залишитися в Україні?! Не сумнівайтесь, адже Луцький НТУ готовий допомогти вам отримати два дипломи: українського та європейського ЗВО одночасно!

Для студентів Луцького НТУ діє програма подвійного диплому для бакалаврів та магістрів, завдяки якій ви можете навчатися неподалік від дому і водночас пізнати світ, побувати у провідних університетах Європи, познайомитися з іноземними колегами, переймати досвід європейських викладачів та отримати диплом закордонного ЗВО.

Отож, студенти Луцького національного технічного університету можуть взяти участь у програмі мобільності та пройти навчання у Польщі та Португалії, зокрема у Люблінському Католицькому університеті (бакалаврат), Люблінській Політехніці (магістратура) та Політехнічному інституті м.Браганса (Португалія, магістратура).

Переваги програми подвійного диплому:

-можливість навчатися протягом року у мультикультурному навчальному закладі ;

-здійснювати дослідження та працювати у сучасних лабораторіях, майстернях, центрах ресурсів та бібліотеках;

-мати доступ до онлайн сервісів наукової і документальної інформації, а також до сучасної платформи електронного навчання;

-відвідувати мовні курси тієї країни, яку обрали для навчання й отримати відповідні сертифікати;

-займатися у сучасних спортивних комплексах та ігрових кортах;

-проживати у студмістечку та стати частиною європейської молодіжної спільноти, брати участь у спільних розважальних та культурних заходах.

Програма подвійного диплому передбачає рік навчання у Луцькому НТУ та рік навчання в обраному вами європейському ЗВО. Мови програми подвійного диплому: польська та англійська. Дипломи європейського зразка визнаються роботодавцями усього світу.

Як здобути подвійний диплом:

-навчаючись у Луцькому НТУ успішно пройти теоретичний курс;

-за рік навчання в іноземному ЗВО опанувати додаткові дисципліни та набути компетенції, які вимагає програма;

-підготувати лише одну магістерську чи бакалаврську роботу за спільно узгодженою темою на іноземній мові та під спільним керівництвом професорів з обох університетів;

-отримати диплом Луцького НТУ та європейського ЗВО.

Важливо знати, що завдяки підписаним угодам між Луцьким НТУ та іноземними університетами, є можливість отримати вагомі знижки на вартість навчання і проживання (вартість та умови визначаються від конкретно обраного ЗВО).

Як стати учасником програми подвійного диплому:

-звернутися у відділ міжнародних зв’язків Луцького НТУ вул.Львівська, 75, каб. 220, (+38-0332) 746150, e-mail: inter_ldtu@ukr.net та interlntu@gmail.com;

-заповнити необхідні форми та підготувати власні документи;

-пройти конкурсний відбір.

Не втрачайте свого шансу і пам’ятайте: ключ до успіху у ваших руках!