13.12.2024 відбулася міжнародна науково-практична конференція «Сталий розвиток – теорія і практика», яка відбулася в Університеті імені Адама Міцкевича в Познані. Конференція відбулася на базі кафедри економіки при факультеті права та адміністрації. Вона проходила у змішаному форматі очно та дистанційно.

ПТЛ

Під час заходу були підняті питання сталого розвитку на міському рівні, соціально-економічні аспекти сталого розвитку, цифрові технології, сталий розвиток в науці, фінанси банків, міська політика сталого розвитку, інвестиції, інструменти професійного розвитку молодих людей.

З України були долучені два університети: Луцький національний технічний університет та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

ПТЛ

З доповіддю витупила проф. Оксана Полінкевич на тему: «Сталий розвиток бізнесу в умовах війни в Україні». Були окреслені проблеми бізнесу та запропоновані шляхи їх подолання в Україні в умовах війни та поствоєнній трансформації економіки.

ПТЛ ПТЛ ПТЛ

Після завершення доповіді, учасники конференції мали можливість задати запитання, подискутувати про наслідки війни як для України, так і для Польщі та обговорити представлені результати дослідження.

Завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Оксана Полінкевич